neocup1

Setkání rodičů a předčasně narozených dětí – NeoCup 21.11.2015 Zlín

V sobotu 21.11. se ve sportovní hale SPŠ Zlín, setkají významné společnosti Zlínského kraje se zástupci zlínské neonatologie a utkají se ve společném fotbalovém turnaji.  Výtěžek z této akce podpoří vznik výstavby pokojů pro předčasně narozené děti a jejich rodiče v Krajské nemocnici T. Bati ve Zlíně.
Součástí dne je i setkání těch nejmenších a jejich rodin. Všichni jste srdečně zváni. Připraven bude doprovodný program pro děti, které budou moci tvořit výrobky s kreativní zlínskou dílnou a kavárnou Moje dílna, malovat na hrníčky nebo si například vyrobit dřevěnou medaili. Zároveň ve spolupráci se zlínskými organizacemi Aktivně životem, DDM Astra, Kamarád Nenuda nebo kouzelník Pavel Křižan, budou připraveny nejrůznější sportovní aktivity pro ty nejmenší, nebo fotokoutek s možností udělat si památku na tento den a mnoho další zábavy.
Přijďte se pobavit, setkat se s těmi kdo se starali o vaše nejmenší a podpořit je k vítězství v turnaji.
Těšit se můžeme také na řadu známých osobností, kteří přijali na NEO CUP pozvání. Na úvod turnaje vystoupí zpěvačka Alice Konečná doprovázené tancem dětmi z TK Fortuna, aktivně se do turnaje zapojí triatlonista Petr Vabroušek a známý rally závodník Roman Kresta, přijde v hlavní části programu 15:30 k předávání cen a poděkování zlínské neonatologii.
Zahájení turnaje mezi firmami zlínského kraje otevře v 9.15 primář MUDr. Jozef Macko Ph.D. Konec utkání v základních skupinách je předpokládán v 15.30, po kterém budou následovat zápasy o umístění na 1. – 4 místě cca do 17.00.
Sobota 21. listopadu 9.00 – 17.00 sportovní hala SPŠ Zlín, Třída Tomáše Bati 4187

Plakát8weba

neocup2